Instagram Social Feed (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Full content
he: תוכן מלא
