Instagram Social Feed (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Link URL
pt: URL da Ligação

en: Moderation
pt: Moderação

en: Full content
pt: Conteúdo completo
