Instagram Social Feed (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Full content
sr: Пун садржај
