Instagram Social Feed (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: More
hr: Više

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Full content
hr: Puni sadržaj
