Instagram Social Feed (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: More
ja: 続き

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Caption
ja: キャプション

en: Moderation
ja: モデレート

en: Full content
ja: 全文

en: @entity "@property" property.
ja: @entity "@property"のプロパティー。
