Instagram Social Feed (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: More
mg: Tohiny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Full content
mg: Anatiny feno
