Instagram Social Feed (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: More
nl: Meer

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: @entity "@property" property.
nl: @entity '@property' eigenschap.

en: Photo count
nl: Aantal foto's
