Instagram Social Feed (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: More
pt: Mais

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: User
pt: Usuário

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Feed type
pt: Tipo de feed

en: Link URL
pt: URL do link

en: Caption
pt: Legenda

en: Full content
pt: Conteúdo completo

en: @entity "@property" property.
pt: proriedade "@property" de @entity.
