Instagram Social Feed (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: More
ro: Mai multe

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Feed type
ro: Tip flux

en: Link URL
ro: URL Link

en: Caption
ro: Legendă

en: Full content
ro: Întregul conținut
