Instagram Social Feed (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: More
sv: Mer

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Feed type
sv: Typ av innehållsflöde

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Caption
sv: Bildtext

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll
