Instagram Social Feed (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Link URL
th: ลิงค์ URL
