Instagram Social Feed (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: More
ar: المزيد

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Link URL
ar: رابط

en: Caption
ar: شرح

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
