Instagram Social Feed (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
