Instagram Social Feed (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: More
et: Veel

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Caption
et: Pealkiri

en: Full content
et: Kogu sisu
