Instagram Social Feed (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: More
lt: Daugiau

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: User
lt: Narys

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Caption
lt: Antraštė

en: Full content
lt: Pilnas turinys
