Instagram Social Feed (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: More
pl: Więcej

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: User
pl: Użytkownik

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Feed type
pl: Rodzaj kanału

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Caption
pl: Podpis

en: Moderation
pl: Moderacja

en: Run
pl: Uruchom

en: Manage settings
pl: Zarządzaj ustawieniami

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: @entity "@property" property.
pl: Własność "@property" encji @entity.
