Instagram Social Feed (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: More
el: Περισσότερα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
