Instagram Social Feed (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: More
fr: Plus

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Feed type
fr: Type de flux

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: Caption
fr: Légende

en: Moderation
fr: Modération

en: Run
fr: Exécuter

en: Full content
fr: Contenu complet

en: @entity "@property" property.
fr: Propriété "@property" de l'entité @entity.
