Instagram Social Feed (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: More
is: Meira

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Thumbnail
is: Smámynd
