Instagram Social Feed (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: More
oc: Mai

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Moderation
oc: Moderacion

en: Full content
oc: Contengut complet

en: @entity "@property" property.
oc: Proprietat "@property" de l'entitat @entity.
