Instagram Social Feed (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: More
sq: Akoma

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi
