Instagram Social Feed (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: More
ur: مزید

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ
