Instagram Social Feed (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: More
af: Meer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Moderation
af: Moderasie
