Instagram Social Feed (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: More
nn: Meir

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Full content
nn: Heile innhaldet
