Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Path
ast: Camín

en: Host
ast: Sirvidor

en: Port
ast: Puertu

en: Key
ast: Llave
