Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Host
be: Хост

en: Port
be: Порт

en: Key
be: Ключ
