Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Key
bo: གནད་ཚིག
