Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit
cs: Upravit

en: Path
cs: Cesta

en: Host
cs: Hostitel

en: Key
cs: Klíč

en: Secret
cs: Klíč
