Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Host
hi: होस्ट

en: Port
hi: पोर्ट
