Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Port
ka: პორტი

en: Key
ka: გასაღები
