Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Name:
kn: ಹೆಸರು:

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
