Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Path
nl: Pad

en: Port
nl: Poort

en: Key
nl: Sleutel

en: Secret
nl: Geheim
