Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Edit
tr: Düzenle

en: Path
tr: Yol

en: Host
tr: Sunucu

en: Key
tr: Anahtar
