Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Edit
vi: Sửa

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Port
vi: Cổng

en: Key
vi: Khóa

en: Secret
vi: Mật
