Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Edit
bg: Редактирай

en: Path
bg: Път

en: Host
bg: Хост

en: Port
bg: Порт

en: Key
bg: Ключ
