Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Edit
cy: Golygu

en: Path
cy: Llwybr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Key
cy: Allwedd
