Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Edit
da: Redigér

en: Path
da: Sti

en: Host
da: Værtsnavn

en: Key
da: Nøgle
