Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Path
de: Pfad

en: Key
de: Schlüssel
