Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Path
el: Διαδρομή

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Port
el: Θύρα

en: Key
el: Κλειδί
