Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Edit
eo: Redaktu

en: Path
eo: Vojo

en: Host
eo: Gastiganto
