Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Path
fi: Polku

en: Host
fi: Isäntä

en: Port
fi: Portti

en: Key
fi: Avain
