Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Edit
fr: Modifier

en: Path
fr: Chemin

en: Host
fr: Hôte

en: Key
fr: Clef

en: Name:
fr: Nom :
