Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Edit
gl: Editar

en: Path
gl: Ruta

en: Host
gl: Anfitrión

en: Port
gl: Porto

en: Key
gl: Clave
