Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Edit
hr: Uredi

en: Path
hr: Putanja

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Key
hr: Ključ
