Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Path
hu: Útvonal

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Key
hu: Kulcs

en: Secret
hu: Titok
