Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Path
hy: Ուղի

en: Host
hy: Հոսթ

en: Port
hy: Պորտ
