Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Port
ku: دەروازە

en: Key
ku: کلیل
