Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Edit
lv: Labot

en: Path
lv: Ceļš

en: Host
lv: Serveris

en: Port
lv: Ports

en: Key
lv: Atslēga
