Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Host
ne: होस्ट
