Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Key
pl: Klucz

en: Secret
pl: Sekret
